Difference between revisions of "SH.SALES TRANSACTIONS EXT (table)"
(New page: == wikibot == {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" style="border-collapse:collapse" |- | '''Table | SH.SALES_TRANSACTIONS_EXT |- |} {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0...) |
|||
| Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| TIME_ID | | TIME_ID | ||
| − | | DATE | + | | DATE(7) |
| null | | null | ||
| | | | ||
| Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| AMOUNT_SOLD | | AMOUNT_SOLD | ||
| − | | NUMBER | + | | NUMBER(10, 2) |
| null | | null | ||
| | | | ||
| Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| UNIT_COST | | UNIT_COST | ||
| − | | NUMBER | + | | NUMBER(10, 2) |
| null | | null | ||
| | | | ||
| Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
| UNIT_PRICE | | UNIT_PRICE | ||
| − | | NUMBER | + | | NUMBER(10, 2) |
| null | | null | ||
| | | | ||
Revision as of 20:01, 24 August 2009
wikibot
| Table | SH.SALES_TRANSACTIONS_EXT |
| Column | Data Type | Nullable | Default | PK | Index |
| PROD_ID | NUMBER | null | |||
| CUST_ID | NUMBER | null | |||
| TIME_ID | DATE(7) | null | |||
| CHANNEL_ID | NUMBER | null | |||
| PROMO_ID | NUMBER | null | |||
| QUANTITY_SOLD | NUMBER | null | |||
| AMOUNT_SOLD | NUMBER(10, 2) | null | |||
| UNIT_COST | NUMBER(10, 2) | null | |||
| UNIT_PRICE | NUMBER(10, 2) | null |