Difference between revisions of "SH.DR$SUP TEXT IDX$R (table)"
(New page: == wikibot == {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" style="border-collapse:collapse" |- | '''Table | SH.DR$SUP_TEXT_IDX$R |- |} {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" sty...) |
|||
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| ROW_NO | | ROW_NO | ||
| − | | NUMBER | + | | NUMBER(3, 0) |
| null | | null | ||
| | | | ||
| Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| DATA | | DATA | ||
| − | | BLOB | + | | BLOB(4000) |
| null | | null | ||
| | | | ||
Revision as of 20:01, 24 August 2009
wikibot
| Table | SH.DR$SUP_TEXT_IDX$R |
| Column | Data Type | Nullable | Default | PK | Index |
| ROW_NO | NUMBER(3, 0) | null | |||
| DATA | BLOB(4000) | null |